info@hfdturizm.com

Otel

Yeni bir seyahat planlayanların üzerine en çok düşündüğü konulardan bir tanesi de konaklama seçimidir. Yapılacak seyahatin türü ne olursa olsun, hem bütçe hem de konfor açısından konaklama seçimi büyük önem taşımaktadır. Öyle ki; otel, pansiyon ya da bungalov ev fark etmeksizin seçilen konaklama yeri seyahatten alınan keyfin niteliğini etkilemektedir. Bir seyahat acentası olan HFD Turizm olarak sizler için dünyanın farklı yerlerine düzenlediğimiz turlar ile konaklama ile ilgili sorularınızı gidermeyi hedefliyoruz. Düzenlenen turun, yapılan seyahatin yapısına göre sizin için en doğru konaklama seçimini yapıyor ve böylelikle ‘Seyahatimde nerede konaklamalıyım?’ diye düşünme gereğinizi ortadan kaldırıyoruz. Sizin için seçtiğimiz konaklama yerinin rahat olmasını, yaşam tarzınıza uygun olmasını ve çevrede gezilecek yerlere yakın olmasını ön plana alıyoruz. Örneğin; muhafazakar bireyler ve aileler için helal otel seçeneklerini ön plana çıkarıyoruz. Doğa tutkunuysanız doğa ile iç içe zaman geçirebileceğiniz ucuz otel ve konaklama seçenekleri sunuyoruz. Seyahatinizdeki konaklama konusunda tek yapmanız gereken, gitmek istediğiniz yeri ve turu seçmektir. Ardından sizin için en uygun fiyatlı otel ve konaklama seçenekleri sunulacaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Antalya Alanya Otellleri
Antalya Belek Otellleri
Antalya Kas Otellleri
Antalya Manavgat Otellleri
İzmir Alaçatı Otellleri
İzmir Çeşme Otellleri
İzmir Foca Otellleri
Muğla Bodrum Otellleri
Muğla Fethiye Otellleri
Muğla Marmaris Otellleri
Safranbolu Otellleri
Trabzon Uzungol Otellleri
Arnavutluk Otellleri
Bosna Hersek Otellleri
Bulgaristan Otellleri
Karadağ Otellleri
Kıbris Otellleri
Kudus Otellleri
Makedonya Otellleri
Yunanistan Atina Otellleri
Yunanistan Kos Otellleri
Yunanistan Meteora Kalambaka Otellleri
Yunanistan Mikanos Otellleri
Yunanistan Santorini Otellleri

Gezilecek Yerleri Keşfet #BLOG

Turlarımız

Karadeniz’in yemyeşil doğası, Ege ve Akdeniz’in büyüleyici güzellikteki mavilikleri, yakın bölge otellerinin huzur verici atmosferi ve yeni deneyimler keşfedeceğiniz kültür Otellleri ile Türkiye’nin tüm güzelliklerini Touristica güvencesi ile keşfedebilirsiniz… İspanya, İtalya, Yunanistan, Fransa ve Balkanlar gibi vizeli ya da vizesiz yurt dışı tur seçenekleri ile yurt dışında yeni şehirleri keşfedebilir, heyecan verici bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Yurt dışı Otellleri ile rüya gibi bir tatile adım atabilir, birbirinden etkileyici şehirleri adım adım gezerek, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz…

Yeni evli çiftlerin de düğün hazırlıkları ve telaşı sonrasında mutluluklarını taçlandıracak bir balayı tatili için yılın her dönemi Kıbrıs’ta bir ömür hatırlayacağınız bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Zengin tarihi, benzersiz doğası ve hareketli eğlence hayatı ile Kıbrıs’ta masal gibi bir balayı tatilini Kıbrıs Otellleri ile yaşayabilirsiniz. Fethiye, Marmaris ve Bodrum’un eşsiz koylarına demir atıp, masmavi denizlerine yelken açacağınız Mavi Yolculuk Otellleri ile yaşayabileceğiniz farklı bir tatil deneyimini Touristica’nın zengin tur seçeneklerinde bulabilirisiniz. Mavinin etkileyici uyumuna tanıklık edeceğiniz bir doğanın ortasında Türkiye’nin en güzel koylarının tadını çıkartabilir, birçok su sporu olanağının imkanlarından yararlanabilirsiniz…
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2005 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2005 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.