info@hfdturizm.com

Yurtiçi Turlar

TURLARI GÖR

Bursa Turları

Dogu Karadeniz Turları

Erzurum Turları

Eşkişehir Turları

Safranbolu Turları

Trabzon Uzungol Turları

Kapadokya Turları

Yedigöller Turları

Yurtdışı Turlar

Balkan Turları

Yunanistan Turları

Orta Doğu Turları

Orta Avrupa Turları

TURLARI GÖR

Kıbrıs Turları

Egzotik Turları

Kudüs Turları

Güney Amerika Turları

Gezilecek Yerleri Keşfet #BLOG

Turlarımız

Karadeniz’in yemyeşil doğası, Ege ve Akdeniz’in büyüleyici güzellikteki mavilikleri, yakın bölge otellerinin huzur verici atmosferi ve yeni deneyimler keşfedeceğiniz kültür turları ile Türkiye’nin tüm güzelliklerini Touristica güvencesi ile keşfedebilirsiniz… İspanya, İtalya, Yunanistan, Fransa ve Balkanlar gibi vizeli ya da vizesiz yurt dışı tur seçenekleri ile yurt dışında yeni şehirleri keşfedebilir, heyecan verici bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Yurt dışı turları ile rüya gibi bir tatile adım atabilir, birbirinden etkileyici şehirleri adım adım gezerek, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz…

Yeni evli çiftlerin de düğün hazırlıkları ve telaşı sonrasında mutluluklarını taçlandıracak bir balayı tatili için yılın her dönemi Kıbrıs’ta bir ömür hatırlayacağınız bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Zengin tarihi, benzersiz doğası ve hareketli eğlence hayatı ile Kıbrıs’ta masal gibi bir balayı tatilini Kıbrıs turları ile yaşayabilirsiniz. Fethiye, Marmaris ve Bodrum’un eşsiz koylarına demir atıp, masmavi denizlerine yelken açacağınız Mavi Yolculuk Turları ile yaşayabileceğiniz farklı bir tatil deneyimini Touristica’nın zengin tur seçeneklerinde bulabilirisiniz. Mavinin etkileyici uyumuna tanıklık edeceğiniz bir doğanın ortasında Türkiye’nin en güzel koylarının tadını çıkartabilir, birçok su sporu olanağının imkanlarından yararlanabilirsiniz…
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2005 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2005 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.