Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Katrancı Park Hotel

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
330₺
'den
başlayan fiyatlar
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

3 Yıldızlı Oteller

Seyahati ve tatili için 3 yıldızlı otellerde kalmayı planlayanlar için HFD Turizm olarak Türkiye’nin dört bir yanında ucuz 3 yıldızlı otel çeşitleri sunuyoruz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen 3 yıldızlı otel standartlarını yerine getiren oteller, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterilerin mutlu ayrıldığı konaklama yerleri arasında bulunmaktadır. HFD Turizm’in sizler için bir araya getirdiği 3 yıldızlı oteller arasında Antalya, Alanya, Muğla, Kuşadası, İzmir, İstanbul, Ankara, Trabzon, Mersin, Bursa gibi yerlerde konaklama seçenekleri bulmanız mümkündür.
3 yıldızlı otellerin sunduğu hizmetler arasında ise klima, 24 saat büfe, çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti, oturma alanı, lobi gibi özellikler yer almaktadır. Sizler için bir araya getirdiğimiz, farklı ihtiyaçlara ve taleplere seslenen çeşitlilikteki 3 yıldızlı otel türleri arasında ise muhafazakar konsepte sahip 3 yıldızlı islami oteller (tesettür otel), 3 yıldızlı balayı otelleri ve 3 yıldızlı her şey dahil oteller gibi çeşitler yer almaktadır. Hemen tatil yapacağınız yere ve tarih aralığına göre 3 yıldızlı otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir; size uygun olduğunu düşündüğünüz oda tipine sahip 3 yıldızlı otelde rezervasyon yaparak sizler için sunduğumuz kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.