Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Tur Bölgeleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Balkan Turları

Hemen yanı başımızda bulunan, sahip olduğumuz ortak tarihi geçmişe bağlı olarak kültürel birçok ortak noktamızın bulunduğu balkan ülkeleri, Türkler arasında yurt dışı seyahatlerinde en çok tercih edilen yerler arasındadır. Balkan ülkelerinin yakın olmalarının dışında hem kültürel ve tarihi açıdan oldukça köklü geçmişe sahip olmaları, hem de harika doğal güzelliklere sahip olmaları Türkiye’deki insanları cezbeden detaylar arasında yer alıyor. Balkan coğrafyasının bu çok yönlü güzelliği ve cezbediciliği, balkan ülkelerinin yalnızca başkentlerini değil; diğer küçük şehirlerini de keşfetmeyi gerekli kılıyor. Biz de bu doğrultuda HFD Turizm olarak, balkan coğrafyasını keşfetmek isteyenlere ya da keşfetmeye doyamayanlara yönelik balkan turları organize ediyoruz. Düzenlediğimiz balkan turları kapsamında, her yıl yüzlerce insanı bu güzel balkan coğrafyasının farklı destinasyonlarına götürüyoruz. Farklı paket ve tur seçeneklerinin sunulduğu balkan turlarına katılmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmektir. Gitmek istediğiniz balkan ülkesini ya da ülkelerini belirlemenizin ardından her konuda sizlere rehber oluyor ve harika bir balkan tatili deneyimlemenizi sağlıyoruz. Balkan coğrafyasında harika bir deneyim yaşamanız için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.