Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Butik Oteller

Butik oteller, yapıları ve mimari tasarımları gereği daha özgün olan konaklama yerleridir. Yüksek kalitede hizmetin sunulduğu butik otellerde alanında deneyimli ve eğitimli personeller, kişiye özel hizmet verir. Butik oteller, oda sayısı görece az olan otellerdir. Bununla birlikte her az sayıya sahip olan otel, butik otel kategorisine girmemektedir. Butik otellerde odalar özenle hazırlanır, nadide ve farklı yapılarda dekore edilir. Butik otellerde müşteriler daha çok misafir olarak görülmektedir. Bu yüzden son yıllarda butik otellerin popülerliği son derece artmıştır. Butik otellerin hizmet kapsamında bulunan detaylar arasında konforlu odalar, kahvaltı ve oturma salonu, yönetim odası, klima sistemleri, 24 saat oda servisi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır. Bu kapsamda Türkiye’nin farklı noktalarında butik otel arayışında olanlar için birçok butik oteli sizler için sunuyoruz. HFD Turizm’e özel butik otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ekonomik butik otellerde konaklamak isteyenler; İzmir, Antalya, Bodrum, Kuşadası gibi farklı noktalardaki butik otelleri buradan inceleyebilirler. Beğendiğiniz butik otel için, HFD Turizm’e özel butik otel indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.