Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
  • KESİN HAREKETLİ
13 Aralık 2019 - 2 Gece 3 Gün Doğu Turları
  • KESİN HAREKETLİ
19 Temmuz 2020 - 2 Gece 3 Gün Doğu Turları
  • KESİN HAREKETLİ
11 Eylül 2020 - 4 Gece 5 Gün Doğu Turları
  • KESİN HAREKETLİ
19 Ekim 2020 - 1 Gece 2 Gün Doğu Turları

Doğu Anadolu Turları

Doğu Anadolu, tarih boyunca insanların ilk yerleşim alanlarından bir tanesi olmuştur. Yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Doğu Anadolu, kültür alışverişinin yoğun bir şekilde yaşandığı yerler arasında bulunmaktadır. Buna bağlı olarak günümüzde Doğu Anadolu’ya baktığımızda çok zengin bir tarihi ve kültürel değerler bütünü göze çarpıyor. Her bir noktasında farklı bir döneme ait tarihi ve kültürel mirası görmemiz mümkün oluyor. Bunlar arasında Ani Harabaleri, İshak Paşa Sarayı, Akdamar Adası, Harput Kalesi ve Çifte Minerali Medrese gibi yerleri sayabiliriz. Doğu Anadolu’nun tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra; Nemrut Gölü, Girlevik Şelalesi, Ağrı Dağı gibi birbirinden büyüleyici doğal güzellikleri de bulunmaktadır. Doğu Anadolu’nun zengin mutfak kültürünü de göz önünde bulundurduğumuzda, Doğu Anadolu kültür turu yapmak için birçok sebep ortaya çıkmıştır. Biz de HFD Turizm olarak bu doğrultuda Doğu Anadolu kültür turları düzenlemekte; insanların bu güzel topraklarla tanışmasına ön ayak olmaktayız.

Doğu Anadolu Kültür Turu Fiyatları

Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle yılın her döneminde Doğu Anadolu kültür turlarına katılım gösterebilirsiniz. Doğu Anadolu geniş bir coğrafya olduğundan ve gezilecek çok yeri olduğundan dolayı ya büyük doğu kültür turlarına katılmalı ya da belli noktaları öncelikli yapıp daha küçük doğu turlarına katılım göstermelisiniz. Yıllık izninizde farklı yerlere gitmek istiyorsanız, dilerseniz hafta sonu doğu turlarına ya da Kurban Bayramı gibi tatil dönemlerinde doğu kültür turlarına katılım gösterebilirsiniz. Seçeceğiniz doğu turu paketleri, doğu turlarının fiyatlarını etkileyecektir. Sizin için en iyi doğu turunu belirleyebilmek adına, sizler için sunduğumuz doğu anadolu kültür turu paketlerine göz atmaya başlayabilir; detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.