Ege Akdeniz Aktivite ve Kamp Turu

6 Gece 7 Gün İstanbul Çıkışlı

6 Gece7 Gün
1.790₺ 'den başlayan fiyatlar
2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı En Uygun Fiyat!
Ücrete Dahil Olanlar ?
  • 7 Sabah Kahvaltısı-1 Öğle Yemeği-6 Akşam Yemeği (Set Menü)
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Kamp Alanı Kullanım Ücreti
  • Lux ve Klimalı Araçlarla Ulaşım
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Azmak Koyu Tekne Turu, Jeep Safari, Saklıkent Rafting
Ücrete Dahil Olmayanlar ?
  • Yemeklerde alınan ekstralar (Kapalı İçecek vb.)
  • 6 Öğle Yemeği
  • Programda ekstra olarak belirtilmiş veya belirtilmeyen aktiviteler. (Diving, Yamaç Paraşütü, Bungee Jumping, Horse Safari)
  • Kamp Malzemeleri (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)
  • - Dileyen misafirlerimiz için dezenfekte edilmiş kamp malzemeleri 120 TL karşılığında temin edilecektir. (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)

1.GÜN (İSTANBUL-AKYAKA)


22.00’de Bakırköy Ömür Plaza (İncirli Metrobüs Durağı)

22.30’da Mecidiyeköy Metrobüs Durağı

23.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi

23.45 Pendik Metro Durağı önünden hareketle yolculuğumuza başlıyoruz.

Yol üzerinde vereceğimiz molalar ile sabah saat 09.00 civarı Akyaka’ya varış. Açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası yeşil ve mavinin buluştuğu Azmak Koyu’nda Tekne Turu. Tekne turu sonrası Akyaka Koyu’nda yüzme molası. Sedir Adası’na geçeceğimiz Çamlık Koyu civarında kamp alanı ve çadır kurulumu. Kamp alanında akşam yemeği. Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz ateş başında sohbetimize katılabilirler.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil


2.GÜN (SEDİR ADASI- HİSARÖNÜ KOYU)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrası Sedir Adası’na hareket. Sedir Adası’na geçtiğimizde rehberimizin anlatımları ile güzeller güzeli Mısır Kraliçesi Kleopatra ve Romalı Antinious’un aşkını yaşadığı, Kedrai Antik Kenti gezimizi yapıyoruz. Kleopatra Plajı’nda rehberimizin belirttiği saate kadar yüzme molası. Mola ardından Hisarönü Koyu’na hareket ediyoruz. Hisarönü Koyu yakınlarında kamp alanı ve çadır kurulumu. Kamp alanında akşam yemeği. Yemek sonrası kamp aktivitelerine katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil


3.GÜN (JEEP SAFARİ -TURGUT ŞELALESİ - KÖY TURU - KIZ KUMU PLAJI)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrası Jeep safari yapacağımız bölgeye hareket. Jeep Safari’de çok heyecanlı vakitler geçirirken Turgutlu Şelalesi’nde yüzme molası vereceğiz ve Köy Turu içerisinde yöresel lezzetleri tadacağız. Yer yer yüksek adrenalin yaşayacağınız yer yer de adeta çocukluğunuza döneceğiniz su tabancası savaşları yapıp eğlencesine doyamayacağımız aktiviteler olacak. Jeep Safari sonrası 600 metrelik batık bir patika gibi sahile sahip, adeta denizin üzerinde yürüyormuşçasına görüneceğiniz muhteşem bir doğaya sahip Kız Kumu Plajı’na hareket. Eşsiz manzarada rehberimizin belirttiği saate kadar yüzme molası. Jeep Safari sonrası Marmaris’e hareket. Kamp alanına varış. Kamp alanı ve çadır kurulumu. Kamp alanında akşam yemeği.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Dahil

- Akşam Yemeği Dahil


4.GÜN (MARMARİS-KÖYCEĞİZ)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Marmaris’in benzersiz su altı dünyasını görebileceği ve balıklarla birlikte yüzebileceğiniz ekstra olarak Diving turumuza katılabilirsiniz. Diving turuna katılmayan misafirlerimiz Marmaris’te rehberimizin belirttiği saate kadar serbest zaman geçirebilirler. Serbest zaman sonrası Köyceğiz’e hareket. Yuvarlakçay Yeşil Vadi’de muazzam bir tabiat ortamında su sesini dinlerken, akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası kamp alanı ve çadır kurulumu.

* NOT: Ekstra olarak düzenlenecek Diving Turu Ücreti: 200 TL (Set Menü Öğle Yemeği Dahil) Tur kayıt esnasında katılım bildirilmesi ricadır.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil


5.GÜN (İZTUZU PLAJI-KAYAKÖY-FETHİYE-ÖLÜDENİZ)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrası nesilleri tükenme tehlikesi yaşayan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağasının Türkiye’deki en ünlü yumurtlama alanı olan İztuzu Plajı’na hareket. İztuzu Plajı’ında rehberimizin belirttiği saate kadar yüzme molası. Yüzme molası sonrası Kayaköy’e hareket. Rehberimizin anlatımlarıyla gezeceğimiz Kayaköy’ün hikayesi bizleri çok şaşırtacak. Kayaköy’ü gezdikten sonra Dünya’nın en güzel kumsalı Ölüdeniz’e hareket. Ölüdeniz’e ulaştığımızda kamp alanı ve çadır kurulumu. Dileyen misafirlerimiz çadır kurulumundan sonra akşam yemeğine kadar Ölüdeniz’de yüzebilirler. Kamp alanında akşam yemeği.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil


6. GÜN (SAKLIKENT-ÖLÜDENİZ)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrası gizli cennet Saklıkent Kanyonu’na hareket. Kanyon yürüyüşü sonrası Rafting. Hafif adrenalin yaşayacağımız Rafting sonrası Çamur Banyosu. Çamur Banyosu sonrası duşumuzu aldıktan sonra öğle yemeği. Yemek sonrasında Ölüdeniz’e dönüş. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz’de yüzebilir veya ekstra olarak düzenlenen Yamaç Paraşütü’ne katılabilirler. Aktivite sonrası kamp alanı ve çadır kurulumu. Kamp alanında akşam yemeği.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil

* NOT: Ekstra olarak düzenlenecek Yamaç Paraşütü Ücreti: 550 TL. Tur kayıt esnasında katılım bildirilmesi ricadır.


7.GÜN (HORSE SAFARİ-İSTANBUL)


Kamp alanında alacağımız kahvaltı sonrasında Ekstra olarak düzenlenecek Horse Safari turuna katılabilirler. Hiçbir araç trafiğinin olmadığı ve yalnızca At biniciliğine müsait Fethiye’de bulunan At Çiftliği’ne hareket. At Çiftliği’nde eğitmenler tarafından verilen eğitim sonrası yaklaşık 2 saatlik sürecek Horse Safari’nin keyfini süreceksiniz. Tura katılmak için herhangi bir tecrübe gerekmeksizin rahatça yapabileceğiniz Horse Safari’de dere yataklarından geçerek unutulmaz tecrübeler yaşayacaksınız. Horse Safari sonrası Kelebekler Vadisi panoramik gezisi. Muhteşem koyu olan vadide fotoğraf çekimi ve Sonrasında İstanbul’a hareket.

* Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil

* NOT: Ekstra olarak düzenlenecek Horse Safari:250 TL. Tur kayıt esnasında katılım bildirilmesi ricadır.AKTİVİTELER

Jeep Safari; Marmaris’te doğayı keşfetmek ve daha yakından bakmak için büyük bir fırsat olan jeep safari turumuzda doğal ortamın muhteşem manzarasının yanı sıra biraz macera arayanlar için bu tur bir fırsat. Yaklaşık 4 saatlik programımızda; üstü açık jeepler ile zorlu yollardan geçerken muhteşem dereleri ve bitki örtüsüyle huzur dolu bir yolculuk. Belirlenen bölgelerde yüzme molaları ve su savaşları ile keyifli vakit geçireceğiz.

Dıvıng; Akdeniz’in ılık ve berrak sularında yüzlerce balık çeşidini görebileceğimiz bu aktivitemizde Marmaris'in, güzel doğasında güvenli ve büyüleyici bir dalış deneyimi ile denizaltındaki muhteşem güzellikleri görme fırsatı yakalayabilir, yepyeni bir dünya keşfedebilirsiniz. Marmaris, ilk defa su altı dalışı yapacaksanız eğer mükemmel bir lokasyon. Berrak turkuaz rengi denizi, faunası, florası ve sadece deniz yoluyla ulaşabileceğiniz mavi bayraklı koyları ile Marmaris mükemmel bir dalış deneyimi yaşamanızı sağlayabilir. Marmaris Tüplü Dalış Turu için tecrübeli olmanıza gerek yok. Hatta yüzme bilmenize bile gerek yok. Profesyonel eğitmenlerimiz ile bu deneyimi hiç korkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Biraz cesaret ile çok güzel anılarla tatilinize renk katabilirsiniz.

Horse Safari; Harika doğa, muhteşem atlar ve çarpıcı manzara eşliğinde eşsiz bir binicilik deneyimi kazanacağımız bu aktivetimizde, Fethiye’nin en keyifli rotalarını at safari ile keşfedeceğiz. Daha önce binicilik deneyimi olmayan misafirlerimiz için başlangıç seviyesinde binicilik dersleriyle yaklaşık 2 saat sürecek programda harika bir deneyim kazanacaklar.

Yamaç Paraşütü; Fethiye’nin doğal güzelliğini havadan görmek ve adrenalini doya doya yaşamak isteyen misafirlerimiz için harika bir fırsat olan ve kendinizi yarım saatliğine de olsa kuş gibi hissettiren uçmak nasıl bir şey sorusunun cevabını bulabileceğiniz aktivite. 30 dakikalık Babadağ’a tırmanış ile sonrası 1969 metre yükseklikten özgürlüğün tadını çıkartabilirsiniz.

Rafting; 5 yaşından 70 yaşına kadar herkesin katıldığı rafting turu inanılmaz doğası yaklaşık 5 km (30-35 dk) süren parkuru ve profesyonel rehberler eşliğinde yapılır.

Aznak Nehri Tekne Turu; Akyaka’da tatil Azmak Nehrin de başlamakta olup, Muhteşem bir manzara eşliğinde yorulmanız mümkün olmayacak. Her adımınızda huzur hissettirecek Azmak Nehri ve doğası sizinle olacaktır. Yaklaşık yarım saat sürecek olan nehir üzerinde ki yolculuğumuzda sazlıklar arasında mavinin ve yeşilin eşsiz uyumu sizleri büyüleyecek.


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yemeklerde alınan ekstralar (Kapalı İçecek vb.)
* 6 Öğle Yemeği
* Programda ekstra olarak belirtilmiş veya belirtilmeyen aktiviteler. (Diving, Yamaç Paraşütü, Bungee Jumping, Horse Safari)
* Kamp Malzemeleri (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)
- Dileyen misafirlerimiz için dezenfekte edilmiş kamp malzemeleri 120 TL karşılığında temin edilecektir. (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)


GENEL BİLGİLER

* Fiyat kişi başı olarak belirtilmiştir.
* Tura katılım yaş sınırı 18-45 aralığındadır. (14-18 yaş grubu ebeveynleri ile programa katılım sağlayabilir.)
* Tur programına kesin kayıt tur bedelinin %80’ni ödendiği takdirde yapılır.
* Programa 15 gün kala ücretin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
* Programa 15 gün kala yapılan iptallerde %100 iade yapılır.
* Programa kaç gün kaldığı fark etmeksizin misafirin kendisi veya birinci derece akrabalarının (anne, baba, eş veya çocuk) mutat işgaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile %100 iade yapılır.
* Programa 15-7 gün kala iptallerde %70 cezai müeyyide uygulanır.
* Programa 7 günden az kala iptallerde %100 cezai müeyyide uygulanır.
* Acente, program içerik ve standart aynı kalmak şartı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir.,
* Otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
* Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.
* Yeterli sayıya (MİN 15 KİŞİ) ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar HFD Turizm Seyahat Acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir.
* Olağanüstü durumlar ve hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden HFD Turizm’in sorumluluğu yoktur.

COVID-19 ÖNLEMLERİ

Siz değerli misafirlerimizin sağlıklı bir program geçirmesi için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından alınan Covid-19 tedbirlerini sizler için aşağıda sıraladık. Unutmayın ki Covid-19 alacağımız tedbirlerden büyük değil.

* Seyahat başlangıcından 7 Gün önce Hes Kodu’nun alınması ve Hes mobil uygulamasının aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Tura katılan misafirlerin Hes uygulamasında birbirlerini eklemesi. 
* Seyahat boyunca hijyenik koşulların sağlanması için Maske ve El dezenfektesinin kullanılması. 

Bunlara Ek Olarak Firmamız Tarafından Sizleri Düşünerek Aldığımız Tedbirler;

* Seyahat başlangıcında, başlangıç noktalarında siz değerli misafirlerimizin ateş ölçer ile ateşinin ölçümünün yapılması ve araca dezenfekte edilerek binilmesi.

* Seyahat boyunca düzenli aralıklarla ateş ölçümünün yapılması. Aracın günlük düzenli olarak dezenfekte edilmesi.

* Seyahatiniz boyunca sosyal teması asgari düzeyde tutabilmek için Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeklerimizi kendimiz sizinde görebileceğiniz ve denetleyebileceğiniz şekilde hazırlıyoruz.

* Sizler için el değmeden özel olarak hazırlanmış Hijyen Kiti. (10’lu maske – El dezenfektan’ı)

Yorum Yap

    Kötü           İyi
# Otel Adı Sefer Tarihi İki Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Konaklama Çocuk Ücreti
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.