Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
  • 4 Gece 5 Gün
29 Ocak 2020 GAP Turları
  • 3 Gece 4 Gün
03 Ekim 2020 GAP Turları
  • 6 Gece 7 Gün
13 Ekim 2020 GAP Turları
  • 2 Gece 3 Gün
01 Kasım 2020 GAP Turları

GAP Kültür Turları

Güneydoğu Anadolu, yüzyıllardır farklı kültürlerin, dinlerin ve medeniyetlerin geçiş noktaları arasında yer almıştır. Tarihi, M.Ö. 10.000’li yıllara kadar uzanan Güneydoğu Anadolu bölgesi, tarih boyunca Hititler, Araplar, Asurlular, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar başta olmak üzere birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Buna bağlı olarak günümüze baktığımızda bölgenin tam bir kültür mozaiği olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim GAP kültür turları ile birçok tarihi, kültürel ve doğal güzelliği görebilir; birbirinden leziz yemekleri tadabilirsiniz. Güneydoğu turları kapsamında Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Siirt, Mardin, Kilis ve Şırnak illerini görebilirsiniz. Güneydoğu kültür turları kapsamında görebileceğiniz başlıca tarihi değerler arasında Zeugma Antik Kenti, Hasankeyf Kalesi, Diyarbakır Surları, Nemrut Dağı Milli Parkı, Malabadi Köprüsü, Halfeti, Deyrulzafaran Manastırı gibi yerler bulunmaktadır. GAP kültür turları kapsamında görebileceğiniz doğal güzellikler arasında ise Balıklı Göl, Hızır Yaylası, Botan Çayı gibi yerler bulunmaktadır. Dolayısıyla GAP turları ile doyasıya gezebileceğiniz onlarca doğal, tarihi ve kültürel değer bulunmaktadır.

Güneydoğu Anadolu Turu Fiyatları

Güneydoğu Anadolu turları kapsamında gezilebilecek onlarca yer bulunmaktadır. Bölgede gezilebilecek noktaların neredeyse tamamını bir defada gezmek isteyenler için büyük GAP turları uygun olabilir. Daha kısıtlı vakti olanlar ya da daha az yer gezmek isteyenler için ise butik GAP turları ya da küçük GAP turları uygun olabilir. Seçmek istediğiniz pakete bağlı olarak ise GAP turu fiyatlarında değişiklik meydana gelmektedir. Sizin için en iyi GAP turu seçeneğini görmek, GAP turu paketlerimizi incelemek için sayfamıza göz atmaya başlayabilir; istediğiniz GAP turu için yerinizi hızlıca ayırttırabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu turu fiyatları ve diğer detayları ile ilgili bilgi almak için ise dilerseniz bizlerle de iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.