Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
  • 3 Gece 4 Gün
09 Nisan 2021 GAP Turları
  • 2 Gece 3 Gün
17 Nisan 2021 GAP Turları
  • 4 Gece 5 Gün
19 Nisan 2021 GAP Turları
  • 6 Gece 7 Gün
24 Mayıs 2021 GAP Turları

GAP Kültür Turları

Güneydoğu Anadolu, yüzyıllardır farklı kültürlerin, dinlerin ve medeniyetlerin geçiş noktaları arasında yer almıştır. Tarihi, M.Ö. 10.000’li yıllara kadar uzanan Güneydoğu Anadolu bölgesi, tarih boyunca Hititler, Araplar, Asurlular, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar başta olmak üzere birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Buna bağlı olarak günümüze baktığımızda bölgenin tam bir kültür mozaiği olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim GAP kültür turları ile birçok tarihi, kültürel ve doğal güzelliği görebilir; birbirinden leziz yemekleri tadabilirsiniz. Güneydoğu turları kapsamında Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Siirt, Mardin, Kilis ve Şırnak illerini görebilirsiniz. Güneydoğu kültür turları kapsamında görebileceğiniz başlıca tarihi değerler arasında Zeugma Antik Kenti, Hasankeyf Kalesi, Diyarbakır Surları, Nemrut Dağı Milli Parkı, Malabadi Köprüsü, Halfeti, Deyrulzafaran Manastırı gibi yerler bulunmaktadır. GAP kültür turları kapsamında görebileceğiniz doğal güzellikler arasında ise Balıklı Göl, Hızır Yaylası, Botan Çayı gibi yerler bulunmaktadır. Dolayısıyla GAP turları ile doyasıya gezebileceğiniz onlarca doğal, tarihi ve kültürel değer bulunmaktadır.

Güneydoğu Anadolu Turu Fiyatları

Güneydoğu Anadolu turları kapsamında gezilebilecek onlarca yer bulunmaktadır. Bölgede gezilebilecek noktaların neredeyse tamamını bir defada gezmek isteyenler için büyük GAP turları uygun olabilir. Daha kısıtlı vakti olanlar ya da daha az yer gezmek isteyenler için ise butik GAP turları ya da küçük GAP turları uygun olabilir. Seçmek istediğiniz pakete bağlı olarak ise GAP turu fiyatlarında değişiklik meydana gelmektedir. Sizin için en iyi GAP turu seçeneğini görmek, GAP turu paketlerimizi incelemek için sayfamıza göz atmaya başlayabilir; istediğiniz GAP turu için yerinizi hızlıca ayırttırabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu turu fiyatları ve diğer detayları ile ilgili bilgi almak için ise dilerseniz bizlerle de iletişime geçebilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.