Bolu Trekking ve Kamp Turu

2 Gece3 Gün
490₺ 'den başlayan fiyatlar
2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı En Uygun Fiyat!
Ücrete Dahil Olanlar ?
  • 3 Sabah Kahvaltısı - 2 Akşam Yemeği (Set Menü)
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Kamp Alanı Kullanım Ücreti
  • Lux ve Klimalı Araçlarla Ulaşım
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Trekking Turları
Ücrete Dahil Olmayanlar ?
  • Yemeklerde alınan ekstralar (Kapalı İçecek vb.)
  • 3 Öğle Yemeği
  • Programda ekstra olarak belirtilmiş veya belirtilmeyen aktiviteler. (ATV SAFARİ, ZIPLINE)
  • Kamp Malzemeleri (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)
  • - Dileyen misafirlerimiz için dezenfekte edilmiş kamp malzemeleri (Çadır, uyku tulumu, mat, çadır lambası ve yastık) 40 TL karşılığında temin edilecektir.

1.GÜN (GÖYNÜK-MUDURNU)


- 05.30’da Beylikdüzü Metrobüs Durağı

-06.00’da Bakırköy Ömür Plaza

-06.30’da Mecidiyeköy Katlı Otopark

-07.00’da Göztepe Köprüsü

Güzergâh üzerinden Fatih Sultan Mehmet’in Hocası, Türk alimi, tıp insanı, Akşemseddin’in memleketi olan Göynük’e yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Berceste Dinlenme Tesisinde kahvaltı molası veriyoruz ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Göynük’e ulaştığımızda ilk olarak Akşemseddin’in Türbesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında 1923 yılında Cumhuriyet döneminin ilk kaymakamı Hurşit Bey tarafından Kurtuluş Savaşı’nın başarılarını ebedileştirilmek için yaptırılan ve şehrin simgesi haline gelen Zafer Kulesi’ne hareket ediyoruz. Zafer Kulesi’nde Göynük’ün panoramik manzarasının keyfini çıkarmanız ve fotoğraflamanız için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında sırasıyla; Tarihi Göynük Evleri, Gazi Süleyman Paşa Camii ve Hamamı’nı ziyaret ederek Çubuk Gölü’ne hareket ediyoruz. Ulaştığımızda ise etrafını çam ormanları ve yel değirmenlerinin otantik bir atmosferi olan Çubuk Gölü’nde büyüleniyor ve birbirinden farklı açılardan fotoğraflama imkânı buluyoruz. Daha sonrasında rehberimizin bize belirtmiş olduğu saatte Sünnet Gölü’ne hareket ediyoruz. Her mevsimi ayrı bir güzelliğe sahip Sünnet Gölü’nde fotoğraf molamızı verip Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu’da bölgenin yöresel yemeklerini tadabileceğimiz restoranımıza geçiyoruz. Sonrasında sırasıyla; Yıldırım Bayezid tarafından 1374 yılında yaptırılan tarih kokan 646 yaşındaki Yıldırım Bayezid Camii Hamamı, Türkiye’de başka bir yerde rastlayamayacağınız ahşaptan yapılma Mudurnu Saat Kulesi, bir zamanlar Bizans’ı koruyan Mudurnu Kalesi, 200 yaşında ve hiç bozulmamış Hacı Şakirler Konağı’nı görüyor ve Abant’a doğru yola çıkıyoruz. Abant’a ulaştığımızda kamp alanı ve çadır kurulumu. Akşam yemeği kamp alanımızda. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinden sonra kamp ateşi başında sohbet edebilir veya düzenleyeceğimiz oyunlara katılabilir.

Yemek Planı;

- Sabah Kahvaltısı Dahil

- Öğle Yemeği Ekstra

- Akşam Yemeği Dahil


2.GÜN (ABANT)


Kamp alanımızda alınan kahvaltı sonrası, her mevsim farklı güzellikte olan Abant Gölü 'nü keşfetmek üzere göl etrafında yer alan yürüyüş parkurlarında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Sarı ve karaçam, meşe, kavak, dişbudak ve söğüt ağaçları ile ormangülü, ılgın, fındık, kuşburnu, muşmula, çilek, ısırgan ve çayır otları başlıca bitki türleri ile karşılaşmamız mümkün. Ayrıca Abant Gölü’nün yüksek yamaçlarında bulunan Abant Çiğdemi ve gölde bulunan Abant Alabalığı endemik türlerdendir. Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanda Abant Göl’ünde balık tutabilirler veya bölgeye ait ekstra düzenlenen turlara katılabilirler ( Atv Safari, Zipline). Daha sonrasında yöresel ürünler pazarına uğruyoruz. Alışveriş sonrası Yedigöller’e hareket. Yedigöller’e ulaştığımızda kamp alanı ve çadır kurulumu. Akşam yemeği kamp alanımızda.

* Yemek Planı;

-Sabah Kahvaltısı Dahil

-Öğle Yemeği Ekstra

-Akşam Yemeği Dahil


3.GÜN (YEDİGÖLLER – TREKKING TURU)


Kamp alanımızda alınan kahvaltı sonrası şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, huzur ve doğayı bulabileceğimiz Yedigöller sizi kendine hayran bırakacak. Her mevsim ayrı güzel olan bu bölge sizi kendisine aşık edecek. Doğa severlerin, doğa fotoğrafçılarının çok sevdiği bir milli park olan Yedigöller'de sessizlik, doğallık ile rengarenk bitki örtüsü içerisinde huzur bulacaksınız. Yürüyerek

gezeceğimiz yerler; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler Yedigöller bölgesinde göreceğimiz doğal güzellikler arasında. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur... Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Çok kolay parkurlardan biri olan Yedigöller 'de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız. Yürüyüş yolunda Atmaca Seyir Terasına da çıkıyor ve Yedigöller 'i doya doya gezip dinlendikten sonra İstanbul'a dönüş için yola çıkıyoruz. Sizlerle buluştuğumuz noktalarda yeni bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz...

*Yemek Planı;

-Sabah Kahvaltısı Dahil

-Öğle Yemeği Ekstra

-Akşam Yemeği EkstraEKSTRA TURLAR

ATV SAFARİ: Hem doğayla baş başa hem de heyecanlı bir etkinlik düşün. Üstelik sevdiklerinle aynı takımdasın… Hem spor yapıyorsun hem eğleniyorsun! 4.5 km uzunluğunda olan parkurda yer yer dere yataklarından yer yer engebeli arazilerden geçerek ve molalar vererek tamamlıyoruz. Program boyunca profesyonel ekipmanlar ile tur fotoğraflanmaktadır. Dileyen misafirler işletmeden ücretli olarak temin edebilir. İyi de ATV kullanmayı bilmiyorum, diyeceksin. Deme! Sürüş için eğitmenlerimiz var.

Araç Başı:
Tek Kişi 30dk/120TL
İki Kişi: 30dk/210TL
Tek Kişi 60dk/165TL
İki Kişi: 60dk/235TL

ZİPLİNE
: Kendinizi kuşlar kadar özgür hissedebileceğiniz ve adrenalinin doruklarına çıkabileceğiniz 60 metre derenin üzerinden ve ağaçların arasından geçen heyecan dolu aktivite turudur.
KİŞİ BAŞI ÜCRET: 35 TL

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yemeklerde alınan ekstralar (Kapalı İçecek vb.)
* 3 Öğle Yemeği
* Programda ekstra olarak belirtilmiş veya belirtilmeyen aktiviteler. (ATV SAFARİ, ZIPLINE)
* Kamp Malzemeleri (Çadır-Uyku Tulumu-Mat-Çadır Lambası-Yastık)
- Dileyen misafirlerimiz için dezenfekte edilmiş kamp malzemeleri (Çadır, uyku tulumu, mat, çadır lambası ve yastık) 40 TL karşılığında temin edilecektir.

GENEL BİLGİLER

* Fiyat kişi başı olarak belirtilmiştir.
* Tura katılım yaş sınırı 18-45 aralığındadır. (14-18 yaş grubu ebeveynleri ile programa katılım sağlayabilir.)
* Tur programına kesin kayıt tur bedelinin %80’ni ödendiği takdirde yapılır.
* Programa 15 gün kala ücretin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
* Programa 15 gün kala yapılan iptallerde %100 iade yapılır.
* Programa kaç gün kaldığı fark etmeksizin Misafirin kendisi veya birince derece akrabalarının (anne, baba, eş veya çocuk) mutat işgaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile %100 iade yapılır.
* Programa 15-7 gün kala iptallerde %70 cezai müeyyide uygulanır.
* Programa 7 günden az kala iptallerde %100 cezai müeyyide uygulanır.
* Acente, program içerik ve standart aynı kalmak şartı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
* Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.
* Yeterli sayıya (MİN 15 KİŞİ) ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar HFD Turizm Seyahat Acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir.
* Olağanüstü durumlar ve hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden HFD Turizm’in sorumluluğu yoktur.


COVID-19 ÖNLEMLERİ

Siz değerli misafirlerimizin sağlıklı bir program geçirmesi için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından alınan Covid-19 tedbirlerini sizler için aşağıda sıraladık. Unutmayın ki Covid-19 alacağımız tedbirlerden büyük değil.

* Seyahat başlangıcından 7 Gün önce Hes Kodu’nun alınması ve Hes mobil uygulamasının aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Tura katılan misafirlerin Hes uygulamasında birbirlerini eklemesi. 
* Seyahat boyunca hijyenik koşulların sağlanması için Maske ve El dezenfektesinin kullanılması. 

Bunlara Ek Olarak Firmamız Tarafından Sizleri Düşünerek Aldığımız Tedbirler;

* Seyahat başlangıcında, başlangıç noktalarında siz değerli misafirlerimizin ateş ölçer ile ateşinin ölçümünün yapılması ve araca dezenfekte edilerek binilmesi.

* Seyahat boyunca düzenli aralıklarla ateş ölçümünün yapılması. Aracın günlük düzenli olarak dezenfekte edilmesi.

* Seyahatiniz boyunca sosyal teması asgari düzeyde tutabilmek için Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeklerimizi kendimiz sizinde görebileceğiniz ve denetleyebileceğiniz şekilde hazırlıyoruz.

* Sizler için el değmeden özel olarak hazırlanmış Hijyen Kiti. (10’lu maske – El dezenfektan’ı)

Yorum Yap

    Kötü           İyi
# Otel Adı Sefer Tarihi İki Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Konaklama Çocuk Ücreti
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.