2019 Umre Programları

Hac & Umre Turları

UMRE
Umre turları ile kutsal topraklara yolculuk etmek isteyenler için düzenlediğimiz Umre turu, fiyatları ve diğer detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.


HAC
Hac organizasyonları ile İslam’ın 5 şartından bir tanesini yerine getirmek üzere kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenler, düzenlediğimiz Hac organizasyonu, fiyatları ve diğer detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirler.
Hac
İslam’ın şartlarından bir tanesi olan Hac, Mekke civarında belirtilen yerlerin ve Kabe’nin ziyaret edilmesi suretiyle, dini gerekliliklerin yerine getirildiği bir ibadettir. Her yıl dünya genelindeki yüz binlerce müslümanın katıldığı Hac organizasyonları, Türkiye’den de binlerce müslümanın hayalleri arasında yer alıyor. Hac organizasyonuna katılmadan önce usullerine uygun olarak yapılması gereken Hac ile ilgili bilinmesi gereken birçok bilgi bulunuyor. Dünya’daki en güzel manevi yolculuklardan bir tanesi olan Hac ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Aşağıda yer alan yönlendirici linkler üzerinden Hac için gerekli evraklar, Hac hazırlık sürecinin ilerleyişi, oluşturulan Hac organizasyonları ve Hac ile ilgili merak ettiğiniz diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.
Umre
Müslümanların Kabe ve çevresini hac mevsimi dışında ziyaret etmelerine Umre denir. Hac mevsimi dışında yılın her döneminde yapılabilen Umre ibadeti, daha önce Hacca gidenler de dahil olmak üzere her yıl milyonlarca Müslüman tarafından yapılan bir ibadettir. Kabe ve çevresindeki manevi havayı görmek üzere Türkiye’den de yıl boyunca binlerce Müslüman, Umre turları ile kutsal toprakları ziyarete gidiyor. Her ibadette olduğu gibi Umre ibadetini de yerine getirmeden evvel bilinmesi gereken birçok detay yer alıyor. Kabe ve çevresindeki manevi havanın daha iyi anlaşılabilmesi için Umre turları ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Aşağıda yer alan linkler üzerinden Umre’nin ne olduğu, Umre için gerekli evrakları, Umre hazırlıkları, Umre tur paketleri ve programları ile ilgili merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerleri Keşfet #BLOG

Hac Organizasyonu & Umre Turları

Hac ve Umre ibadetleri, her yıl yüz binlerce müslüman tarafından yapılan ve milyonlarca müslümanın yapmayı hayat ettiği ibadetlerdendir. Türkiye’den de her yıl binlerce hacı adayı bu ibadetlerini yerine getirmek için bekliyor. Yalnızca Kurban Bayramı döneminde yapılan ve İslam’ın 5 şartından bir tanesi olan Hac ibadeti dışında, Hac dönemi hariç yılın her dönemi yapılabilen Umre ibadetini de yapmak için sabırsızlanan binlerce müslüman bulunuyor. Bu doğrultuda, müslümanların bu güzel duyguyu ve maneviyatı yaşamaları için HFD Turizm olarak Hac ve Umre turları organize ediyoruz.

Umre turlarında Kabe ve çevresinin verdiği tarif edilemez duyguyu en yoğun bir şekilde yaşayabilmeniz adına sizin için Umre turu öncesi, sırası ve sonrası ile ilgili tüm detayları düşünüyoruz. Umre turu öncesinde dikkat etmeniz gerekenler, yanınızda getirmeniz gerekenler ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz ve en önemlisi de rehber eşliğinde Umre turunuzu yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede her bir noktasında ayrı bir manevi değerin bulunduğu Kabe ve çevresini gezerken, görülenlerin ve yapılanların anlamını daha iyi kavramanıza yardımcı oluyoruz. Umre’de konaklama olarak ise sizin rahatınız için her şeyin düşünüldüğü otellerde kalmanızı sağlıyoruz. Uçak bileti, seyahat sigortası vize ve pasaport gibi işlemlerinizi de yine biz hallediyoruz. Hac ve Umre turlarına katılmak isteyenler, düzenlediğimiz Hac ve Umre turu programlarını ve paketlerini inceleyebilir; kendileri için en uygun tarih ve fiyat aralığındaki Umre turu seçimini hızlıca yapabilir.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.