Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Hafta Sonu Tur Fırsatı

2 günlüğüne şehrin stresinden uzaklaşmak ister miydiniz? Hafta sonu turları ile bunu yapabilirsiniz. Tarihi, doğal ve kültürel bir gezi için günübirlik turları tercih edebilirsiniz. Gecikmeden hafta sonu turu seçeneklerini inceleyin.


Hafta sonu turlarında indirim fırsatlarını yakalayın. Ruh halinize iyi gelecek bu turlar için avantajlı ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hafta sonu turu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için her turun kendi sayfasını inceleyebilir ve rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı için hazır olun! 


İstanbul Çıkışlı Hafta Sonu Turları


İstanbul çıkışlı hafta sonu tur seçenekleri çok fazla tercih edilmektedir. İstanbul’un hareketli olması insanların sık sık günübirlik turları tercih etmesine neden olmaktadır. Burada yaşayan insanlar için Edirne, Ağva, İznik, Sakarya, Bursa ve benzeri yakın çevrelere hafta sonu turu seçenekleri ile gitme fırsatı sunulmaktadır. Bu şehirleri 2 günde hazmetmeniz oldukça kolaydır. Siz sadece gitmek istediğiniz hafta sonu turunu seçin ve rezervasyonunuzu oluşturun. 


HFD Turizm Avantajlarından yararlanmak için acele edin! İndirimli haftasonu turu seçenekleri kaçırmadan keşfetmeye başlayın!


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.