Hakkımızda

Hfd Turizm; Kültür Turizm Bakanlığı, ( TURSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne ve (IATA) International Air Transport Association’a bağlı bir Seyahat Acentasıdır. Seyahat Acentalığı faaliyetlerini yürütmek üzere, 2014 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne profesyonel ve yenilikçi turizm yaklaşımları ile toplumumuzun seyahat alışkanlıklarında belirleyici bir Tur operatörü olma yönünde hızla ilerlemektedir. Hfd Turizm, organizasyon kabiliyeti ve titiz yaklaşımları ile sektör içerisinde atılımları örnek alınan saygın bir marka olarak, ülkemiz Turizm piyasasında yer edinmiştir. Hfd Turizm, her geçen yıl alt yapı yatırımlarını arttırarak güçlü ve iddialı duruşunu sürdürmektedir. Müşterilerine en doğru, en iyi ürünü sunmak, mutlu bir tatil geçirmelerini sağlamak, her zaman hedeflerinde en ön sırada yer almaktadır. Türk Turizmine uzun yıllar hizmet vermenin ancak durmaksızın başarılı organizasyonlar üretmek ile mümkün olduğunu düşünen Hfd Turizm, bu hedefine ulaşabilmek için ülkemizin ekonomik koşullarına uygun, titizlikle hazırlanmış, müşteri memnuniyeti odaklı Seyahatler planlamaktadır. Tüm faaliyetlerini arkasında memnun, mutlu ve keyifli müşteriler bırakarak gerçekleştirmenin haklı gururunu ve onurunu yaşamaktadır. Hizmet sektöründe başarı, maddi kazanımlar değil, taahhütler ve sonuçlarıdır. Önemli olan başarılı bir servisin ardından keyifle anılmaktır. Bu nedenledir ki; Hfd Turizm keyifli dostlukların adresidir…
Kurumsal hizmetler kapsamında üretilen seyahat ürünlerinde genellikle talepte bulunan kurumun beğeni, istek ve yönelimleri ön plana çıkmaktadır. Kurumların farklı talepleri ve bütçelerinin olması, hizmet standartları üzerinde belirleyici olmakla birlikte, bu talepler Hfd Turizm kalite standartlarına uygun olarak hazırlanır. Kurumsal Ürünlerin hazırlanmasında Hfd Turizm ekibinin tecrübesi ve yönlendirmesi seyahat programları üzerinde sihirli bir dokunuş etkisi yaratır. Bu nedenle, Hfd Turizm kurumsal müşterileri özenle hazırlanmış, titizlikle planlanmış, ideal ve ekonomik bir hizmet almaktadırlar.
Hfd Turizm Hizmetlerinin Kalite Standartları; Dünya çapında bir hizmet alanı olan Seyahat endüstrisinin belirli yazılı kanunları ve tecrübeler ile gelişmiş yazılı olmayan etik kuralları bulunmaktadır. Bu kuralların uygulanması sayesinde, Hizmet Kalitesi, Piyasa fiyatları, Müşteri beklentileri ve yeni turizm destinasyonları oluşmasında belirli standartların oluşmasını sağlamıştır. Turizm Endüstrisine ait standartlardan müşteri açısından en önemlisi; Hizmet Kalitesi ve Fiyat politikasıdır. Hfd Turizm Müşteri memnuniyeti açısından bu iki unsura son derece önem vermekte ve bu konuda başarılı bir yol haritası takip etmektedir. Hizmet Kalitemiz, Müşterilerimizin ortalama beğenileri göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Tüm hizmet branşlarında müşterilerimizce bizlere iletilen; görüşler, sorunlar, beğeniler ve öneriler bu ortalamanın oluşmasında dikkate alınmaktadır. Bu amaçla yol aldığımız sürece Müşteri memnuniyetimizin herzaman yüksek olacağına ve tüm ekibimizin de bu memnuniyet ortamında daha rahat hizmet vereceklerine eminiz. Hizmet kalitesi Hfd Turizm’in hiçbir koşulda taviz vermeyeceği bir marka unsurudur. Fiyat Politikamız, Müşteri beklentilerine göre, en uygun fiyatları sunmaya gayret göstermek şeklinde kısaca açıklanabilir. Bu amaçla fiyatlarımız basit, sade ve aldatmacadan uzak hazırlanırken, ekonomik ve ideal kalitede bir hizmet üretmek için çaba sarfedilmektedir. Bu nedenle Ucuz değersiz ürünler yerine, daha düşük kâr marjları ile hazırlanmış belirli kalitede Uygun hizmet üretmeye gayret gösterilmektedir. Müşteri İlişkileri, Hizmetlerimizin oluşmasında önem verdiğimiz unsarlardan bir tanesidir. Ürünlerimizin doğru tanıtılması, tüm bilgilerin aktarılması ve müşterimizin talebinin doğru anlaşılması sorunsuz bir hizmet için birincil kuraldır. Doğru yöntemler izlendiğinde ve ciddi şekilde takip edildiğinde hizmet başarımızı son derece olumlu etkilediği birçok defa test edilerek kanıtlanmıştır. Bu amaçla Müşterilerimizin hizmet alım aşamalarını kayıt altında tutarak denetlemekteyiz. Bu sayede müşterimizin hizmet alımı ve sonrasında karşılaşabileceği sorunlara daha hızlı ve daha kesin çözümler üretebilmekteyiz. Tüm bu uygulamalar ışığında Hfd Turizm, Müşterisinin düşüncelerini dinleyen, empati kurabilen, oluşabilecek sorunları daha ciddi yönetebilen bir çalışma yapısını tercih etmektedir. Personel ve Hizmet ekibi, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretebilen bir yapıdadır. Hizmet ekibimizin Hfd Turizm'in müşteriye yansıyan yüzü olması nedeniyle ayrı bir hassasiyet ve önem gösterilmektedir. Hizmet Ekibinin belirli kalite ve standartlarda hizmet üretmesi yönetim tarafından çeşitli teknolojik imkânlar ile denetlendiği gibi Müşterilerimizin bu yönde edindikleri olumlu ve olumsuz gözlemlerde titizlikle incelenmektedir.
Müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör içerisinde itibarlı, saygın ve güvenilir bir marka olmak.
Referanslar
• Sektöre yeni fikirler ve projeler ile hizmet vermek,
• Teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak,
• Toplumsal değerlere sahip çalışmak ve sürdürülebilir Turizmi desteklemek,
• Mesleki etik ve değerlere sahip bir Turizm Politikası izlemek,
• Aranılan ve tercih edilen bir Seyahat Acentası olmak...
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.