Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Her Şey Dahil Oteller

Uzun ve yorucu bir yılın ardından tatil yapmak isteyenlerin önemli bir kısmı, gitmek istedikleri yerlerde her şey dahil otel arayışına giriyorlar. Genellikle yeme-içme gibi ihtiyaçların karşılandığı her şey dahil otel paketlerinde, misafirler kendilerini yorucu işlerden uzaklaştırmış ve tam anlamıyla dinlenmiş oluyor. Bu doğrultuda her şey dahil oteller arayışında olan kişiler için HFD Turizm olarak Türkiye genelinde onlarca her şey dahil otel fırsatları sunuyoruz. 3, 4 ve 5 yıldızlı olmak üzere ultra her şey dahil otel ve her şey dahil islami otel gibi çeşitlerin olduğu bu kategori altında Bodrum, Antalya, Kuşadası, Çeşme, İzmir, Alanya, Sarımsaklı, Muğla, Çanakkale gibi noktalarda her şey dahil uygun oteller bulabilirsiniz.
Tatil yapmak istediğiniz yer ve tarih aralığı doğrultusunda hızlıca sizler için sunduğumuz her şey dahil ekonomik otellere göz atmaya başlayabilirsiniz. Hemen her şey dahil otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir; sizin ve sevdikleriniz için en güzel odadan rezervasyonunuzu HFD Turizm üzerinden yaptırabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.