Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Tur Bölgeleri
Ulaşım Tipi
Tür Süresi
  • 1 Gece 2 Gün
12 Ekim 2020 Kapadokya Turları
  • 2 Gece 3 Gün
01 Kasım 2020 Kapadokya Turları

Kapadokya Turları

Dünya üzerinde, yüz milyonlarca insan tarafından merak edilen ve ziyaret edilmek istenen yerler vardır. Kapadokya tam da bu kategoriye girmektedir. Her ne kadar Türkiye’de yaşayıp Kapadokya’ya gitmeyenler için klasik bir yer olsa da, Latin Amerika’dan Uzak Doğu’ya kadar her yıl on binlerce insan Kapadokya’yı ziyaret etmektedir. Nitekim Kapadokya’yı ziyaret etmek, ziyaretçilerine kendisi gibi harika bir deneyim yaşatmaktadır. Eşsiz doğal görüntüsünü ve peri bacalarını çevresindeki sönmüş lavlara borçlu olan Kapadokya, yalnızca peri bacaları ve balonları ile değil; eski çağlarda yapılan yerleşim yerleri, manastırları ve daha birçok tarihi ve kültürel değeri ile de popülerdir. Geniş bir alana yayılı olan bu bölge, birçok kişi tarafından Kapadokya turları ile ziyaret edilmektedir. Nitekim her bir noktasında gezilecek ayrı bir yeri, sahip olduğu ayrı bir hikayesi bulunmaktadır. İstanbul çıkışlı Kapadokya turları ile bu güzel yer 743 km uzaklıkta yer almaktadır. Dilerseniz uçaklı Kapadokya turu, dilerseniz de otobüsle Kapadokya turu tercihinde bulunabilirsiniz. Kapadokya turlarından hangisini seçerseniz seçin, harika bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kapadokya Turu Fiyatları

İstanbul çıkışlı Kapadokya tur fiyatları, seçeceğiniz tur paketine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Kapadokya ve çevresinde keşfedilecek onlarca yer olduğundan ve İstanbul-Kapadokya arasındaki mesafe oldukça uzun olduğundan dolayı, 1 günlük Kapadokya turundan ziyade, 2 günlük Kapadokya turu gibi konaklamalı seçenekleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Seçeceğiniz Kapadokya tur paketine göre, hem gezeceğiniz yer sayısı hem de Kapadokya turu fiyatı değişecektir. Yoğun hayatınıza kısa bir ara vererek ailenizle, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla günübirlik ya da hafta sonu Kapadokya turlarına, yıllık izninizi beklemeden katılabilirsiniz. Dilerseniz Ramazan ve Kurban Bayramı Kapadokya turu gibi özel günlere ve tatillere yönelik tur paketlerini de tercih edebilirsiniz. Yüz binlerce kişinin hayalini kurduğu bu güzel yeri ziyaret etmek istiyor, Kapadokya turları fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.