Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Tur Bölgeleri
Ulaşım Tipi
Tür Süresi
  • 1 Gece 2 Gün
18 Nisan 2021 Kültür Turları
  • 2 Gece 3 Gün
24 Mayıs 2021 Kültür Turları
  • 4 Gece 5 Gün
03 Haziran 2021 Kültür Turları
  • 2 Gece 3 Gün
05 Haziran 2021 Kültür Turları
  • 1 Gece 2 Gün
06 Haziran 2021 Kültür Turları
  • 7 Gece 8 Gün
07 Haziran 2021 Kültür Turları
  • 3 Gece 4 Gün
11 Haziran 2021 Kültür Turları
  • 2 Gece 3 Gün
12 Ağustos 2021 Kültür Turları
  • 8 Gece 9 Gün
22 Ağustos 2021 Kültür Turları

Karadeniz Tur Fırsatı

Batı, Orta ve Doğu Karadeniz olmak üzere üç ayrı bölgeye ayrılan ve uzunca bir kıyı şeridine sahip olan Karadeniz denildiğinde, çoğu insanın gözünde ilk canlanan resim harika bir doğa görüntüsü oluyor. Bir ucundan diğer ucuna kadar doğa harikaları ile çevrili olan bu bölge, ‘doğa harikası’ sıfatını sonuna kadar hak ediyor. Göller, şelaleler, ormanlar, yaylalar, endemik bitki türleri, dereler, mağaralar, kısaca doğaya dair her güzel detayı bünyesinde barındıran bu nadide bölgemiz, Karadeniz turları ile her yıl yüz binlerce ziyaretçiyi bölgeye çekiyor. Karadeniz bölgesi her ne kadar doğal güzellikleri ile ön plana çıksa da, tüm insanlık için büyük değere sahip onlarca tarihi bölgeye de sahiptir. Yalnızca Sümela Manastırı bile tek başına on binlerce yabancı turisti Trabzon’u ziyaret etmeye itiyor. Dolayısıyla Karadeniz turları, hem tarih hem de doğa tutkunları için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Bölgenin çok büyük olması ve bir defada görülemeyecek birçok yere sahip olması her ne kadar tatlı bir sorun olsa da, farklı turlarla bunun çözümü bulunmaktadır. Karadeniz’de hangi bölgeye öncelik vermek istiyorsanız, hangi bölgedeki tarihi ve doğal güzellikler sizi daha çok çekiyorsa, o bölgeye yönelik turlara öncelik verebilirsiniz. Nitekim İstanbul çıkışlı Karadeniz turları kapsamında; Orta Karadeniz turu, Batı Karadeniz turu ve Doğu Karadeniz turu gibi seçeneklere katılım gösterebilirsiniz. Hangi Karadeniz tur paketini seçerseniz seçin, harika bir seyahat deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Karadeniz Turları Fiyatları

Yılın akışı içerisinde yıllık izin döneminizi beklemeden günübirlik ya da hafta sonu Karadeniz turu ile istediğiniz bölgeyi ziyaret etmeniz mümkündür. Batı, Orta ya da Doğu Karadeniz turu fark etmeksizin; hangi turu seçerseniz seçin sizi gezecek onlarca tarihi ve doğal güzellik bekliyor. Bu yüzden 1 günlük Karadeniz turlarından ziyade, 2 günlük Karadeniz turu gibi konaklamalı tur seçeneklerini seçmenizi öneririz. Ailenizle, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla sömestr, Ramazan ve Kurban Bayramı gibi resmi ve dini tatillerde Karadeniz turlarına rahatlıkla katılım gösterebilirsiniz. Karadeniz turu fiyatları ise seçeceğiniz tur paketine ve kapsamına göre değişiklik gösterecektir. Farklı Karadeniz tur paketleri arasından kendinize en uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz de Karadeniz turları ile doğa ve tarih yolculuğuna çıkmak, Karadeniz turları fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.