Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Tur Bölgeleri
Ulaşım Tipi
Tür Süresi
  • KESİN HAREKETLİ
10 Temmuz 2020 -
4 Gece 5 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
13 Eylül 2020 -
2 Gece 3 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
15 Eylül 2020 -
7 Gece 8 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
19 Eylül 2020 -
3 Gece 4 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
03 Ekim 2020 -
1 Gece 2 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
11 Ekim 2020 -
2 Gece 3 Gün
Karadeniz Turları
  • KESİN HAREKETLİ
26 Ekim 2020 -
1 Gece 2 Gün
Karadeniz Turları

Karadeniz Turları

Batı, Orta ve Doğu Karadeniz olmak üzere üç ayrı bölgeye ayrılan ve uzunca bir kıyı şeridine sahip olan Karadeniz denildiğinde, çoğu insanın gözünde ilk canlanan resim harika bir doğa görüntüsü oluyor. Bir ucundan diğer ucuna kadar doğa harikaları ile çevrili olan bu bölge, ‘doğa harikası’ sıfatını sonuna kadar hak ediyor. Göller, şelaleler, ormanlar, yaylalar, endemik bitki türleri, dereler, mağaralar, kısaca doğaya dair her güzel detayı bünyesinde barındıran bu nadide bölgemiz, Karadeniz turları ile her yıl yüz binlerce ziyaretçiyi bölgeye çekiyor. Karadeniz bölgesi her ne kadar doğal güzellikleri ile ön plana çıksa da, tüm insanlık için büyük değere sahip onlarca tarihi bölgeye de sahiptir. Yalnızca Sümela Manastırı bile tek başına on binlerce yabancı turisti Trabzon’u ziyaret etmeye itiyor. Dolayısıyla Karadeniz turları, hem tarih hem de doğa tutkunları için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Bölgenin çok büyük olması ve bir defada görülemeyecek birçok yere sahip olması her ne kadar tatlı bir sorun olsa da, farklı turlarla bunun çözümü bulunmaktadır. Karadeniz’de hangi bölgeye öncelik vermek istiyorsanız, hangi bölgedeki tarihi ve doğal güzellikler sizi daha çok çekiyorsa, o bölgeye yönelik turlara öncelik verebilirsiniz. Nitekim İstanbul çıkışlı Karadeniz turları kapsamında; Orta Karadeniz turu, Batı Karadeniz turu ve Doğu Karadeniz turu gibi seçeneklere katılım gösterebilirsiniz. Hangi Karadeniz tur paketini seçerseniz seçin, harika bir seyahat deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Karadeniz Turları Fiyatları

Yılın akışı içerisinde yıllık izin döneminizi beklemeden günübirlik ya da hafta sonu Karadeniz turu ile istediğiniz bölgeyi ziyaret etmeniz mümkündür. Batı, Orta ya da Doğu Karadeniz turu fark etmeksizin; hangi turu seçerseniz seçin sizi gezecek onlarca tarihi ve doğal güzellik bekliyor. Bu yüzden 1 günlük Karadeniz turlarından ziyade, 2 günlük Karadeniz turu gibi konaklamalı tur seçeneklerini seçmenizi öneririz. Ailenizle, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla sömestr, Ramazan ve Kurban Bayramı gibi resmi ve dini tatillerde Karadeniz turlarına rahatlıkla katılım gösterebilirsiniz. Karadeniz turu fiyatları ise seçeceğiniz tur paketine ve kapsamına göre değişiklik gösterecektir. Farklı Karadeniz tur paketleri arasından kendinize en uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz de Karadeniz turları ile doğa ve tarih yolculuğuna çıkmak, Karadeniz turları fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.