Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
  • KESİN HAREKETLİ
14 Aralık 2019 - 1 Gece 2 Gün Konya Turları
  • KESİN HAREKETLİ
14 Aralık 2019 - 1 Gece 2 Gün Konya Turları

Konya Kültür Turları

Konya, hem geçmişiyle hem günümüzle Anadolu topraklarının en önemli şehirleri arasında yer alıyor. Şehrin tarihi milattan önceki dönemlere kadar dayanıyor. Nitekim Konya toprakları üzerinde Romalılardan Bizanslılara; Selçuklulardan Osmanlılara kadar birçok medeniyet hüküm sürmüştür. Buna bağlı olarak Konya hem kültürel hem de tarihi açıdan oldukça zenginlik gösteren bir şehir olarak süregeldi. Konya turu kapsamında Konya’da görülmesi gereken birçok tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Bu da Konya’yı güzel bir kültür turu için son derece ideal kılmaktadır. Mevlana’nın yetiştiği bu topraklar, mutlaka ziyareti hak ediyor. Nitekim Konya kültür turları ile görebileceğiniz onlarca yer arasında Mevlana Müzesi, Tropikal Kelebek Vadisi, Selimiye Camii, Sille Köyü gibi önemli yerler bulunmaktadır.

Konya Turu Fiyatları

Konya’yı ziyaret etmek isteyenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Görmek istediğiniz yer sayısına bağlı olarak katılacağınız Konya kültür turu paketlerinin kapsamı da değişiklik gösterecektir. Buna bağlı olarak katılım göstereceğiniz Konya turu fiyatı da değişiklik gösterecektir. Dilerseniz hafta sonu Konya turları ile şehirde güzel bir hafta sonu geçirebilir; dilerseniz de 19 Mayıs, 23 Nisan, Şeb-i Aruz günü gibi özel günlerde Konya’yı ziyaret edebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz Konya turu paketlerine göz atmaya başlayabilir; sizin için uygun olan tura katılım gösterebilirsiniz. Konya turu fiyatlarının detayları için de merak etmeniz halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.