Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Konya Kültür Turları

Konya, hem geçmişiyle hem günümüzle Anadolu topraklarının en önemli şehirleri arasında yer alıyor. Şehrin tarihi milattan önceki dönemlere kadar dayanıyor. Nitekim Konya toprakları üzerinde Romalılardan Bizanslılara; Selçuklulardan Osmanlılara kadar birçok medeniyet hüküm sürmüştür. Buna bağlı olarak Konya hem kültürel hem de tarihi açıdan oldukça zenginlik gösteren bir şehir olarak süregeldi. Konya turu kapsamında Konya’da görülmesi gereken birçok tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Bu da Konya’yı güzel bir kültür turu için son derece ideal kılmaktadır. Mevlana’nın yetiştiği bu topraklar, mutlaka ziyareti hak ediyor. Nitekim Konya kültür turları ile görebileceğiniz onlarca yer arasında Mevlana Müzesi, Tropikal Kelebek Vadisi, Selimiye Camii, Sille Köyü gibi önemli yerler bulunmaktadır.

Konya Turu Fiyatları

Konya’yı ziyaret etmek isteyenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Görmek istediğiniz yer sayısına bağlı olarak katılacağınız Konya kültür turu paketlerinin kapsamı da değişiklik gösterecektir. Buna bağlı olarak katılım göstereceğiniz Konya turu fiyatı da değişiklik gösterecektir. Dilerseniz hafta sonu Konya turları ile şehirde güzel bir hafta sonu geçirebilir; dilerseniz de 19 Mayıs, 23 Nisan, Şeb-i Aruz günü gibi özel günlerde Konya’yı ziyaret edebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz Konya turu paketlerine göz atmaya başlayabilir; sizin için uygun olan tura katılım gösterebilirsiniz. Konya turu fiyatlarının detayları için de merak etmeniz halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.