Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kudüs Turları

Dünya üzerinde öneminin çok yüksek ve tartışılmaz olduğu nadide şehirler vardır. Kutsal şehir Kudüs, tam da bu kategoriye girmektedir. Konum olarak kadim bir coğrafyada bulunan Kudüs, geçmişi en zengin ve köklü olan şehirler arasında yer almaktadır. Üç büyük semavi dinin doğduğu topraklara yakın olması ve tarihin akışı içerisinde farklı dinden ve milletten insanlara ev sahipliği yapması Kudüs’ü tam bir kültür mozaiği haline getiriyor. Buna bağlı olarak da üç büyük semavi din için de kutsal sayılan onlarca kutsal mekana ve yapıya ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla da tıpkı Hristiyanlar ve Yahudiler gibi her yıl milyonlarca Müslüman, Kudüs’ü ziyaret ediyor. Biz de bir seyahat acentası olan HFD Turizm olarak yılın her döneminde Kudüs’ü görmek isteyen Müslümanlar için Kudüs turları düzenliyoruz. Düzenlediğimiz Kudüs turları kapsamında vize, pasaport gibi resmi işlemlerin dışında, kutsal topraklara yolculuğunuzun her anında sizlere rehber olmayı amaçlıyoruz. Böylelikle Müslümanlar için maneviyatı çok yüksek olan Kudüs’teki kutsal mekanları gezerken tarif edilemez duygulara ve huzura erişmenize yardımcı oluyoruz. Siz de bu kutsal coğrafyayı HFD Turizm ayrıcalığı ile ziyaret etmek ve yolculuğunuzun her anını keyif ve huzurla geçirmek istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.