MICE Danışmanlığı

HFD Turizm olarak yurtiçi ve yurtdışı sınırları içinde MICE hizmeti vermekteyiz.Türkiye’de son yıllarda giderek popülerleşmeye başlayan aslına bakarsanız çok da yeni yeni yayılmaya başlayan MICE turları ve organizasyonları, insanların küreselleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışmasından ötürü geliyor. Birçok durumun aynı anda çözümlenmeye çalışıldığı küresel dünyada geçen her dakika maddi olarak da kayıp olarak da algılandığı için MICE turları ve organizasyonları pek çok şeyin aynı noktada toplandığı bir çözüm olarak öne çıkıyor. Bu durum bazı şirketler için ayarlanması zor etkinliklerin bütünü anlamına geliyor. HFD Turizm bu etkinlikleri sizin için planlayarak vakitten tasarruf etmenizi sağlar. 

MICE NEDİR?

MICE Meetings, Incentives, Conferencesve Exhibitions kelimelerinin birleşiminden oluşan, Türkçe’ye toplantılar, teşvik etkinlikleri, konferanslar ve fuarlar olarak geçen organizasyonların bütünüdür. MICE için kısaca toplantı endüstrisi de diyebiliriz.


MICE Hangi Etkinlikleri Kapsar?

Bugünün dünyasında MICE pek çok kurum ve kuruluş tarafından oldukça ilgi gören bir oluşum. Peki, bu oluşumun içinde hangi etkinlikler yer alıyor? Bu etkinlikleri şöyle iki grupta sıralayabiliriz;


MICE Etkinlikleri

Lansmanlar yani piyasaya sürülen yeni ürünlerin tanımı.
Konferanslar.
Basın toplantıları.
Şirket faaliyetlerinin ilanı.
Eğitimler.
Motivasyon toplantıları.
Kurumsal etkinlikler.
Sosyal sorumluluk projeleri.
Bayi toplantıları.
Dönem sonu toplantıları.
Bölgesel toplantı organizasyonları.

MICE Organizasyonları

Motivasyon gezileri.
Motivasyon etkinlikleri.
Yurtiçi ve yurtdışı etkinlikleri.
Yurtdışı gezileri.
Kutlama törenleri.
Roadshow organizasyonları.
Devlet ve protokol organizasyonları.

Neden MICE Etkinliklerinde HFD Turizm Tercih Edilmelidir?

MICE organizasyonları şirketler için son derece faydalı bir alan. Bu etkinlikler sayesinde şirketler sadece birkaç yıl içinde değerlerini arttırarak hedefledikleri büyümeye ulaşabiliyorlar. HFD Turizm ise bu alanda size şu avantajları sunuyor;

Sizi zamansal ve maddi kayıptan kurtarıyor.
Dijital süreçlerde de size yardım eder.
Fuar ve stand kurulumu sağlar.
Genel organizasyon hizmetini yapar.
Araba kiralama işlemlerinizi yapar.
Otel ve uçak rezervasyonlarınızı düzenler.
Bütçe çalışmaları yapar.
Tur programlarını hazırlar.
Yaratıcı fikirlerini kaliteli bir hizmet aracılığıyla sunar.
Toplantılara katılacak davetlilerin listesini hazırlar.
Bütün süreçte yanınızda oluyor.


HFD Turizm olarak MICE Organizasyonlarında kusursuz hizmet sunmaktayız. MICE fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.