Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Adenya Hotel Resort

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Muhafazakar Oteller

Muhafazakar ailelerin yaşam biçimlerinin ve hassasiyetlerinin göz önünde bulundurularak kurulan muhafazakar otellerin sayısı Türkiye genelinde giderek artıyor. Nitekim birbirinden farklı amaçlarla yapılan tüm seyahatlere uygun tesettürlü otel çeşitleri bulunuyor. Biz de bu doğrultuda alternatif oteller arayışında olan aileler için Fethiye, Alanya, Antalya, Marmaris, Bodrum, Muğla, Yalova, Balıkesir başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren islami otelleri bir araya getirdik.
Sizler için sunduğumuz ucuz ve indirimli islami otel çeşitleri arasında 3, 4 ve 5 yıldızlı muhafazakar otel gibi çeşitler bulunmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz yer ve tarih aralığı doğrultusunda her şey dahil muhafazakar otel kampanyalarını takip edebilir ve sizler için sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Hemen tesettür otel fiyatlarına göz atmaya başlayabilir, sizin için en uygun olan muhafazakar otelde yerinizi ayırttırabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2005 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.