Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Bölge Otelleri
Otel Sınıfı
Otel Teması

Adenya Hotel Resort

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:

Atlas Beach Hotel

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:

Adin Beach Hotel

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:

Bera Hotel Alanya

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:

Grand Akça Hotel

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:

Wome Deluxe Hotel

Gecelik Kişi Başı Herşey Dahil
450₺
'den
başlayan
Fiyat:
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Alanya Otelleri Hakkında Genel Bilgiler

Toros Dağları ile Akdeniz’in turkuaz rengi denizi arasında kalan Alanya, Antalya iline bağlı olan ve özellikle yaz turizmi ile ön plana çıkan ilçeler arasındadır. Günümüzde birçok plaja, tarihi yapıya ve doğal güzelliğe sahip olan Alanya, zengin geçmişe sahip bir ilçedir. Yapılan kazılara göre Alanya’da insan yerleşiminin M.Ö. 20’li yıllarda başladığı düşünülmektedir. Tarih boyunca Persler, Bizanslılar, Selçuklular, Memlükler ve Osmanlılar gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde bu güzel ilçenin nüfusu 320 bine dayandı. Ancak yaz aylarının gelmesi ile birlikte hem yurt içinden hem de yurt içinden on binlerce insanın akın etmesiyle birlikte, oldukça kalabalık bir ilçe halini alıyor. Tipik Akdeniz ikliminin hakim olduğu Alanya’da kışlar ılık ve yaza göre daha yağışlı geçer.

Alanya'ya Tatil İçin Ne Zaman Gidilir?

Alanya, özellikle yaz tatili için en popüler ilçeler arasında yer almaktadır. Nitekim başta yaz aylarında olmak üzere bahar ayları da dahil, bölgeye yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir. Sıcaktan çok etkilenen ancak Alanya’da yaz tatili yapmak isteyenler için, sonbahar aylarını tercih etmelerini tavsiye ederiz. Sıcak ve nemli hava ile problemi olmayanlar için, yaz ve bahar aylarının herhangi bir döneminde Alanya’ya gidilebilir. Alanya, deniz turizminin yanı sıra tarihi değerleri ve doğal güzellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla yaz turizmi sezonu dışında Alanya’ya hem tarihi değerleri görmek hem de doğal güzelliklerini deneyimlemek için gidilebilir.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2005 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.