Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Asayra Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

BOF Uludağ Termal Otel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Çam Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Divaisib Termal Resort Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Elysium Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

İkbal Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Korel Termal Resort Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Narven Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Obam Termal Resort Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Sarot Termal Park Resort Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil

Black Bird Termal Hotel

Gecelik Kişi Başı
Herşey Dahil
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Termal Oteller

Şifa ve sağlık amaçlı seyahat yapmak isteyenlerin en uğrak yerleri arasında kaplıcalar ve termaller yer alıyor. Türkiye, yapısı gereği Afyon, Yalova, Denizli, Bolu, Bursa, Pamukkale, Sapanca, Kütahya, Kozaklı gibi birçok yerde kaplıcalara ve termallere sahip bir ülkedir. Devasa bir turizme dönüşen kaplıcalara ve termallere yalnızca yurt içinden değil; yurt dışından da binlerce insan gidiyor. Önemli bir turizm alanına dönüşen termallerin ve kaplıcaların çevrelerinde onlarca çeşit termal oteller bulunuyor.
HFD Turizm olarak termal otellerde kalmak isteyenler için İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından indirimli termal otelleri sizler için bir araya getirdik. Sizler için sunduğumuz termal oteller arasında muhafazakar konseptli islami termal oteller, her şey dahil termal oteller, 4 yıldızlı termal oteller gibi çeşitler yer alıyor. Hemen sizler için sunduğumuz termal otel fırsatlarına göz atmaya ve termal otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Sizin için en uygun termal otelden istediğiniz oda tipinde hızlıca rezervasyon yapabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.