Yurtiçi Turlar

TURLARI GÖR

Bursa Turları

Dogu Karadeniz Turları

Erzurum Turları

Eşkişehir Turları

Safranbolu Turları

Trabzon Uzungol Turları

Kapadokya Turları

Yedigöller Turları

Yurtdışı Turlar

Balkan Turları

Yunanistan Turları

Orta Doğu Turları

Orta Avrupa Turları

TURLARI GÖR

Kıbrıs Turları

Egzotik Turları

Kudüs Turları

Güney Amerika Turları

Gezilecek Yerleri Keşfet #BLOG

Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar

Gezmek ve yeni yerler keşfetmek birçok kişi için farklı bir tutkudur. Nitekim gidilen her yerde yeni deneyimler, bilgiler ve edinimler kazanılır ve bunun yarattığı mutluluk paha biçilemez. Seyahat acentaları arasında yer alan HFD Turizm olarak bu doğrultuda, insanları hayal ettikleri yerlere götürmeyi ve gidilen yerleri derinlemesine deneyimlemelerini sağlıyoruz. Bu kapsamda balkan turları, Kudüs turları, İstanbul çıkışlı kültür turları ve yurt dışı turları gibi düzenli olarak birçok tur düzenliyoruz. Düzenli olarak organize ettiğimiz gezi turlarında sizin güzel bir seyahat deneyimlemeniz için tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz.

Sizin için en uygun zaman dilimine ait tur paketini seçmek ya da size uygun zaman dilimini bize bildirmek güzel bir gezi için yapmanız gereken ufak detaylar arasında yer alıyor. Talepleriniz doğrultusunda günübirlik, hafta sonu ve benzeri tur paketleri ile yurt içinde Karadeniz, Kapadokya, Pamukkale, Göbeklitepe, Çanakkale, Bursa gibi yerleri; yurt dışında ise Yunanistan, Sırbistan, Bosna-Hersek gibi onlarca ülkeyi keşfe çıkabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz indirimli tur fırsatları, fiyatları ve kampanyaları incelemek için web sitemizdeki tur paketlerine göz atabilir; merak ettiğiniz konular ile ilgili bizlere danışabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.