9 Gece 10 Gün 10 GÜN 9 GECE UMRE PROGRAMI
Gidiş:
16.04.2019 İSTANBUL - MEDİNE
Ara Geçiş:
18.04.2019 MEDİNE - MEKKE
Dönüş:
23.04.2019 CİDDE-İSTANBUL
OTEL:
MEKKE OTEL : Anjum Makkah Hotel  MEDİNE OTEL : Crowne Plaza Intercontiental

İki Kişilik Oda Kişi Başı

0$ 'dan başlayan fiyatlar
14 Gece 15 Gün 15 GÜN 14 GECE UMRE PROGRAMI
Gidiş:
16.04.2019 İSTANBUL - MEDİNE
Ara Geçiş:
18.04.2019 MEDİNE - MEKKE
Dönüş:
23.04.2019 CİDDE-İSTANBUL
OTEL:
MEKKE OTEL : Anjum Makkah Hotel  MEDİNE OTEL : Crowne Plaza Intercontiental

İki Kişilik Oda Kişi Başı

0$ 'dan başlayan fiyatlar

Umre Turları

Hac ibadetini yerine getirme şansı elde edebilmiş ya da edememiş birçok Müslümanın hayalleri arasında Umre ibadetini yeri getirmek vardır. Bilindiği gibi umre ibadetini yerine getirebilmek için kurban bayramının arife gününü beklemeye gerek olmamaktadır. Maddi ve manevi yeterliliklere sahip tüm Müslümanlar, yıl boyunca kurban bayramı dönemi haricinde umreye gidebiliyorlar. Biz de umre turları organize eden HFD Turizm ailesi olarak, umre ibadetini yapma hayalini taşıyan Müslümanların, hayalini yerine getirmeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bu amaçla yalnızca vize, pasaport, konaklama gibi işlemlerinizde değil, umre ibadeti için yaptığınız tüm yolculuk boyunca sizlere rehber olmaya gayret ediyoruz. Umre turu için gerekli pasaport, vize, konaklama gibi işlemlerin dışında sizlere yardımcı olduğumuz belli başlı konuları şu şekilde özetleyebiliriz:

Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.