Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Umre Turları

Müslümanların Kabe ve çevresini hac mevsimi dışında ziyaret etmelerine Umre denir. Hac mevsimi dışında yılın her döneminde yapılabilen Umre ibadeti, daha önce Hacca gidenler de dahil olmak üzere her yıl milyonlarca Müslüman tarafından yapılan bir ibadettir. Kabe ve çevresindeki manevi havayı görmek üzere Türkiye’den de yıl boyunca binlerce Müslüman, Umre turları ile kutsal toprakları ziyarete gidiyor. Her ibadette olduğu gibi Umre ibadetini de yerine getirmeden evvel bilinmesi gereken birçok detay yer alıyor. Kabe ve çevresindeki manevi havanın daha iyi anlaşılabilmesi için Umre turları ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Aşağıda yer alan linkler üzerinden Umre’nin ne olduğu, Umre için gerekli evrakları, Umre hazırlıkları, Umre tur paketleri ve programları ile ilgili merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Hac ve Umre ibadetleri, her yıl yüz binlerce müslüman tarafından yapılan ve milyonlarca müslümanın yapmayı hayat ettiği ibadetlerdendir. Türkiye’den de her yıl binlerce hacı adayı bu ibadetlerini yerine getirmek için bekliyor. Yalnızca Kurban Bayramı döneminde yapılan ve İslam’ın 5 şartından bir tanesi olan Hac ibadeti dışında, Hac dönemi hariç yılın her dönemi yapılabilen Umre ibadetini de yapmak için sabırsızlanan binlerce müslüman bulunuyor. Bu doğrultuda, müslümanların bu güzel duyguyu ve maneviyatı yaşamaları için HFD Turizm olarak Hac ve Umre turları organize ediyoruz. Umre turlarında Kabe ve çevresinin verdiği tarif edilemez duyguyu en yoğun bir şekilde yaşayabilmeniz adına sizin için Umre turu öncesi, sırası ve sonrası ile ilgili tüm detayları düşünüyoruz. Umre turu öncesinde dikkat etmeniz gerekenler, yanınızda getirmeniz gerekenler ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz ve en önemlisi de rehber eşliğinde Umre turunuzu yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede her bir noktasında ayrı bir manevi değerin bulunduğu Kabe ve çevresini gezerken, görülenlerin ve yapılanların anlamını daha iyi kavramanıza yardımcı oluyoruz. Umre’de konaklama olarak ise sizin rahatınız için her şeyin düşünüldüğü otellerde kalmanızı sağlıyoruz. Uçak bileti, seyahat sigortası vize ve pasaport gibi işlemlerinizi de yine biz hallediyoruz. Hac ve Umre turlarına katılmak isteyenler, düzenlediğimiz Hac ve Umre turu programlarını ve paketlerini inceleyebilir; kendileri için en uygun tarih ve fiyat aralığındaki Umre turu seçimini hızlıca yapabilir.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.