VİZE ALABİLECEĞİNİZ ÜLKELER

Vize Danışmanlık Hizmetleri

Yurt dışı seyahatlerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi vize işlemleri oluyor. Bunun ana sebebi bildiğiniz üzere vize için evrak toplama sürecidir. Buna ek olarak vize evrak toplama sürecinde harcanan vakit ve para, başvuru yapma, başvuru sonucunu bekleme ve tüm bunların sonunda başvurunun kabul edilmeme korkusu olması gibi sebepler olmaktadır. Üstelik benzer süreçler gidilmek istenen birçok ülke için yaşanmaktadır. Nitekim Türkiye vatandaşları için her ne kadar vize olmadan gidilebilecek ülke olsa da, çoğu ülkeye seyahat edebilmek için vize şartı bulunmaktadır.

Vize ile ilgili yaşanan bu sıkıntılı süreci yaşamamak adına birçok kişi yurt dışı seyahatlerinde tur şirketi tercih etmektedir. Biz de HFD Turizm olarak yurt dışına yönelik farklı destinasyonlara düzenlediğimiz turlarda, birçok konuda olduğu gibi vize konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Vize başvuru ve takip süreciniz HFD Turizm tarafından yönetiliyor. Sizin tarafınıza düşen iş ise yurt dışında seyahat etmek istediğiniz ülkeyi seçip bizlere bildirmektir. Ardından seyahat öncesi ve sırasında rahatınızı ve konforunuzu arttıracak tüm detayları HFD Turizm olarak biz düşünüyoruz. Konu ile ilgili sorunuz olması halinde bizlere danışabilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.