VİZE ALABİLECEĞİNİZ ÜLKELER

Vize Danışmanlık Hizmetleri

Yurt dışı seyahatlerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi vize işlemleri oluyor. Bunun ana sebebi bildiğiniz üzere vize için evrak toplama sürecidir. Buna ek olarak vize evrak toplama sürecinde harcanan vakit ve para, başvuru yapma, başvuru sonucunu bekleme ve tüm bunların sonunda başvurunun kabul edilmeme korkusu olması gibi sebepler olmaktadır. Üstelik benzer süreçler gidilmek istenen birçok ülke için yaşanmaktadır. Nitekim Türkiye vatandaşları için her ne kadar vize olmadan gidilebilecek ülke olsa da, çoğu ülkeye seyahat edebilmek için vize şartı bulunmaktadır.

Vize ile ilgili yaşanan bu sıkıntılı süreci yaşamamak adına birçok kişi yurt dışı seyahatlerinde tur şirketi tercih etmektedir. Biz de HFD Turizm olarak yurt dışına yönelik farklı destinasyonlara düzenlediğimiz turlarda, birçok konuda olduğu gibi vize konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Vize başvuru ve takip süreciniz HFD Turizm tarafından yönetiliyor. Sizin tarafınıza düşen iş ise yurt dışında seyahat etmek istediğiniz ülkeyi seçip bizlere bildirmektir. Ardından seyahat öncesi ve sırasında rahatınızı ve konforunuzu arttıracak tüm detayları HFD Turizm olarak biz düşünüyoruz. Konu ile ilgili sorunuz olması halinde bizlere danışabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.