Arama Filtresi

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0₺ - 10000₺

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yurtdışı Turlar

Yurt dışına gitmek birçok kişinin hayalleri arasında yer alıyor. Daha önce yurt dışında ne kadar gezilmişse gezilsin, yurt dışında gezilmek istenen yerler bitmek bilmiyor. Nitekim dünyanın büyüklüğünü göz önünde bulundurduğumuzda, görmeyi arzu edilen yerlerin bitmemesi son derece normal bir durumdur. Bu doğrultuda yurt dışı turları organize eden HFD Turizm olarak sizleri hayal ettiğiniz yerlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda başta balkan turları olmak üzere orta avrupa da dahil, birçok ülkeye turlar düzenliyoruz. Dileyenler için spesifik noktalara toplu yurt dışı gezileri düzenlemekte ve hayal ettikleri yerler ile buluşturuyoruz. Sizler için düzenlediğimiz yurt dışı tur paketlerine hızlıca göz atmaya başlayabilirsiniz. Size sunduğumuz indirimli yurt dışı fırsatlarını takip edebilir; hayal ettiğiniz yerleri uygun fiyatlarla son derece konforlu bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışı turlarının fiyatları, nerelere gidildiği ve diğer detaylar ile ilgili merak ettikleriniz için bizlere danışabilirsiniz.
Biz Kimiz?
HFD Turizm 2015 yılında kurulmuş bir seyahat acentasıdır. 2015 yılından bu yana hem yurt içinde hem yurt dışında düzenlediğimiz turlarla on binlerce insanın hayal ettiği yerlere yolculuk etmesine ön ayak olduk.
Hedeflerimiz
HFD Turizm olarak ana hedefimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerine en uygun hizmetleri sunabilmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana sayıca artan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin, sektör standartlarının daha da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
HFD Turizm profesyonel yapılanmaya sahip bir seyahat acentasıdır. Yasal mevzuat şartları kapsamında misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Sunduğumuz hizmeti, gelişen teknolojiler ve şartlar doğrultusunda her zaman daha iyiye taşırız.
Farklılıklarımız
HFD Turizm olarak her zaman müşteri odaklılığımızı ve mükemmelliyetçiliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçilik anlayışı doğrultusunda sürekli gelişme isteği içerisindeyiz. Sıcak ve samimi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize verdiğimiz her sözün harfiyen yerine getirilmesini sağlıyoruz.
Hizmetler
HFD Turizm’in verdiği hizmetler kapsamında yurt içi kültür turlarına, balkan turlarına, yurt dışı turlarına, elit turlara, Kudüs turlarına, hac ve umre turlarına katılabilirsiniz. Ek olarak MICE, vize, konaklama ve uçak bileti hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Bizde Ne Yok?
Bizde verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlardan ortaya çıkan tatsız sürprizlere yer olmaz. Düzenlediğimiz tur ve gezilerde HFD Turizm kaynaklı aksilikler yaşanmadığından dolayı mutsuz müşterilerimiz olmaz.